Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім вказаних.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: On
uk: Увімкнути

en: True
uk: Так

en: False
uk: Ні

en: Off
uk: Вимкнено

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді адрес Друпалу. Символ '*' буде означати будь-що. Наприклад %blog для сторінки блогу і %blog-* для будь-якого персонального блогу. %front - головна сторінка.

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Hide
uk: Сховати

en: Classes
uk: Класи

en: X Offset
uk: Зсув по X

en: Y Offset
uk: Зсув по Y

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа
