Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
