Yamli - Smart Arabic Keyboard (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Hide
hy: Թաքցնել
