Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Password
be: Пароль

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: User
be: Карыстальнік

en: Url
be: Спасылка

en: 1 day
be: 1 дзень
