Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: Username
bg: Потребителско име

en: Overview
bg: Преглед

en: Edit
bg: Промени

en: None
bg: Няма

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Таксономичен термин

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Unknown
bg: Непознат

en: User
bg: Потребител

en: Profile
bg: Профил

en: Add client
bg: Добавяне клиент
