Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
