Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei yhtään

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitä

en: Theme
fi: Teema

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Node
fi: Solmu

en: Url
fi: Osoite

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Create profile
fi: Luo profiili

en: Profile name
fi: Profiilin nimi

en: Profile
fi: Profiili

en: Taxonomy vocabulary
fi: Luokittelusanasto
