Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Opérations

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: unknown
fr: inconnu

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Update
fr: Mettre à jour

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Theme
fr: Thème

en: Unknown
fr: Inconnu

en: User
fr: Utilisateur

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Node
fr: Nœud

en: Activated
fr: Activé

en: Url
fr: URL

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Create profile
fr: Créer le profil

en: Profile name
fr: Nom du profil

en: Profile
fr: Profil

en: Add new item
fr: Ajouter un nouvel élément

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: Server
fr: Serveur

en: Taxonomy vocabulary
fr: Vocabulaire de taxonomie

en: Invalid name
fr: Nom invalide

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Push
fr: Pousser

en: Properties
fr: Propriétés

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés
