Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Taxonomy termin

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Ažuriraj

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Theme
hr: Tema

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Profile
hr: Profil

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije
