Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Transactions
hu: Tranzakciók

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómia kifejezés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Theme
hu: Smink

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: Url
hu: Webcím

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Create profile
hu: Profil létrehozása

en: Profile name
hu: Profilnév

en: Profile
hu: Profil

en: Add new item
hu: Új elem hozzáadása

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Taxonomy vocabulary
hu: Taxonómiaszótár

en: Invalid name
hu: Érvénytelen név

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése
