Yet another migration module (6.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: 1 hour
mr: एक तास

en: User
mr: सदस्य

en: 1 day
mr: १ दिवस
