Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ninguno

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Views
gl: Vistas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Profile name
gl: Nome do perfil

en: Profile
gl: Perfil

en: 12 hours
gl: 12 horas
