Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: כינוי

en: Transactions
he: פעולות

en: unknown
he: אחר

en: Overview
he: סקירה

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: ססמה

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכן

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Url
he: כתובת url

en: 1 day
he: יום אחד

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
