Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Transactions
hi: लेनदेन

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: पासवर्ड

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: URL
hi: यूआरएल

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node
hi: नोड

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Profile
hi: रुपरेखा
