Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Perintah

en: Username
id: Nama anggota

en: Transactions
id: Transaksi

en: Overview
id: Tinjauan

en: None
id: Nihil

en: Test
id: Tes

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Mutakhirkan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Anggota

en: Profile
id: Profil
