Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Overview
ja: 概観

en: Tag
ja: タグ

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Update
ja: 更新

en: Views
ja: 表示

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Node
ja: ノード

en: Activated
ja: アクティベート

en: Url
ja: URL

en: 1 day
ja: 1日

en: Profile name
ja: プロフィール名

en: Profile
ja: プロフィール

en: Taxonomy vocabulary
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: Debug mode
ja: デバッグモード
