Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Push
kn: ತಳ್ಳು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
