Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Overview
pl: Przegląd

en: Tag
pl: Etykieta

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Save
pl: Zachowaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Views
pl: Widoki

en: Unknown
pl: Brak informacji

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: Url
pl: URL

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Create profile
pl: Utwórz profil

en: Profile name
pl: Nazwa profilu

en: Taxonomy vocabulary
pl: Słownik kategorii

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: The view ID of the field, defined by the database.
pl: ID widoku definiowane przez bazę danych.
