Yet another migration module (6.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Name
th: ชื่อ

en: Taxonomy term
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: User
th: ผู้ใช้

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้
