Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Transactions
ca: Transaccions

en: unknown
ca: desconegut

en: Overview
ca: Resum

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: 1 day
ca: 1 dia

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
ca: El nom de la vista pot ser només alfanumèric o amb guions baixos.

en: Create profile
ca: Crea un perfil

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: Profile
ca: Perfil

en: Taxonomy vocabulary
ca: Vocabulari de la taxonomia

en: Add client
ca: Afegeix client
