Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: URL
eu: URLa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Url
eu: URLa

en: Profile
eu: Profila
