Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Panganggo

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Istilah taksonomi

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe konten

en: Profile
jv: Profil
