Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: භාවිතා කරන්නාගේ නම (Username)

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
