Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Transactions
sk: Transakcie

en: unknown
sk: neznáme

en: Overview
sk: Prehľad

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Views
sk: Zobrazenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: 1 day
sk: 1 deň

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
sk: Meno pohľadu môže obsahovať len písmená, čísla alebo podtržník.

en: Create profile
sk: Vytvoriť profil

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Profile
sk: Profil

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: Properties
sk: Vlastnosti
