Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Url
sq: Adresa Url

en: Profile
sq: Profili
