Yet another migration module (6.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Tag
tr: Etiket

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Şifre

en: Name
tr: İsim

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Ön tanımlı

en: Update
tr: Güncelle

en: Views
tr: Görünümler

en: 1 hour
tr: 1 saat

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik türü

en: Node
tr: Düğüm

en: 1 day
tr: 1 gün

en: Create profile
tr: Profil oluştur

en: Profile name
tr: Profil adı

en: Profile
tr: Profil

en: Taxonomy vocabulary
tr: Sınıflandırma sözlüğü
