Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Transactions
af: Transaksies

en: unknown
af: onbekend

en: Overview
af: Oorsig

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Profile
af: Profiel
