Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day
am: 1 ቀን
