Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Overview
cs: Přehled

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Node
cs: Uzly

en: 1 day
cs: 1 den

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Profile
cs: Profily

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií
