Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Views
el: Εμφανίσεις

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος ύλης

en: Node
el: Κόμβος

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Create profile
el: Δημιουργία προφίλ

en: Profile name
el: Όνομα προφίλ

en: Profile
el: Προφίλ

en: Add new item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: Taxonomy vocabulary
el: Λεξιλόγιο ταξινομίας
