Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Url
eo: URL

en: Profile
eo: Profilo
