Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Baguhin
