Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Статус

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Url
mn: Хаяг

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
