Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja
