Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Overview
sv: Översikt

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Node
sv: Nod

en: Url
sv: URL

en: 1 day
sv: 1 dag

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
sv: Namnet på vyn får enbart bestå av vara alfanumeriskt tecken eller understreck.

en: Create profile
sv: Skapa profil

en: Profile name
sv: Namn på profil

en: Profile
sv: Profil

en: Taxonomy vocabulary
sv: Vokabulär för taxonomi

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: The view ID of the field, defined by the database.
sv: Vyns ID för fältet, definierad av databasen.
