Yet another migration module (6.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên truy cập

en: Transactions
vi: Giao dịch

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Tag
vi: Thẻ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: Unknown
vi: Không rõ

en: User
vi: Người dùng

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
vi: Tên view chỉ có thể là ký tự chữ-số hoặc dấu gạch dưới.

en: Profile name
vi: Tên hồ sơ

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng
