Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu
