Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ
