Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: 1 day
kk: @count күн

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі
