Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Taxonomy vocabulary
km: វាក្យសព្ទ​ចំណាត់​ថ្នាក់
