Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Taxonomy vocabulary
my: Taxonomy ေါဟာရများ
