Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
