Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ
