Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operaţii

en: Username
ro: Numele de utilizator

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Description
ro: Descriere

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: File
ro: Fişier

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Modifică

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parola

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Views
ro: Vizualizări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conţinut

en: Node
ro: Nod

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Taxonomy vocabulary
ro: Vocabular taxonomie
