Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Status
ru: Состояние

en: Operations
ru: Действия

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Transactions
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: unknown
ru: не известно

en: Overview
ru: Просмотр

en: File
ru: Файл

en: Tag
ru: Метка

en: Edit
ru: Изменить

en: None
ru: Нет

en: Test
ru: Тестовый

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: Views
ru: Представления

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Content type
ru: Тип материалов

en: Node
ru: Материал

en: Activated
ru: Активирован

en: Url
ru: URL

en: 1 day
ru: 1 день

en: Internal name
ru: Внутреннее имя

en: Create profile
ru: Создать профиль

en: Add new item
ru: Добавить

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: Server
ru: Основной

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Taxonomy vocabulary
ru: Словарь Taxonomy

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Properties
ru: Свойства

en: Add client
ru: Создать клиента

en: The view ID of the field, defined by the database.
ru: ID представления этого поля, заданный базой данных.
