Yet another migration module (6.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Дії

en: Username
uk: Користувач

en: Transactions
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: unknown
uk: невідомо

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Тег

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Ні

en: Test
uk: Перевірити

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Типово

en: Update
uk: Оновлення

en: Views
uk: Види

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Node
uk: Матеріал

en: Activated
uk: Увімкнено

en: 1 day
uk: 1 день

en: Internal name
uk: Внутрішнє ім'я

en: Create profile
uk: Створити профіль

en: Add new item
uk: Додати новий пункт

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Server
uk: Сервер

en: Suspended
uk: Призупинений

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: Invalid name
uk: Неправильне ім'я

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: Push
uk: Штовхання

en: Properties
uk: Властивості

en: Backend
uk: Сервер

en: Add client
uk: Створити клієнта

en: Remove selected
uk: Усунути вибране

en: finished
uk: закінчено
