Yet another migration module (6.x-2.0-alpha4) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
