Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Overview
ar: عرض عام

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: حرر

en: None
ar: لا يوجد

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة السر

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Taxonomy term
ar: صنف المفردة

en: Save
ar: احفظ

en: Default
ar: مبدئي

en: Update
ar: حَدِّث

en: Views
ar: العرض

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Node
ar: العقد

en: Url
ar: المسار

en: Taxonomy vocabulary
ar: معجم الوسوم
