Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Description
da: Beskrivelse

en: unknown
da: ukendt

en: Overview
da: Overblik

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: 1 hour
da: 1 time

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Node
da: Indholdselement

en: Activated
da: Aktiveret

en: Url
da: URL

en: 1 day
da: 1 dag

en: Create profile
da: Opret Profil

en: Add new item
da: Tilføj nyt element

en: 6 hours
da: 6 timer

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Taxonomy vocabulary
da: Ordforråd

en: Delete profile
da: Slet profil

en: Properties
da: Egenskaber
