Yet another migration module (6.x-2.0-alpha5) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Transactions
et: Tehingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Fail

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Views
et: Vaated

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: Node
et: Postitus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Create profile
et: Loo profiil

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik
